Yeni Üye Rehberi
Sitemiz ile ilgili merak ettiğiniz konuları sizler için derledik. Alıverişe başlamadan önce yararlı olacağını düşündüğümüz sıkça sorulan soruları inceleyebilirsiniz. Daha fazlası için bizlerle iletişime geçmenizden mutluluk duyarız.

Türkiye gönderim var mı?
Maalesef, Türkiye Cumhuriyeti gümrük kuralları gereği Kıbrıs'tan Türkiye yönüne, Gıda,İçecek vb ürünlerin gönderimini yapamıyoruz.

Servis bölgeleri neresidir?
Kıbrıs Girne bölgesi sınırları içerisinde servis vermekteyiz.

Kapıda Ödeme var mı?

Alışverişinizi tamamladığınızda Kapıda Ödeme seçeneği bulunmaktadır. Kapıda ödeme seçeneği ile, ürünler size teslim edilirken Nakit veya kredi kartı olarak ödeme yapabilirsiniz.

Ürün sipariş etmek istiyorum?
Sitemize üye olarak alışveriş yapabilir, ilgili kategori altında ürünleri inceleyebilir veya arama çubuğuna yazarak ürünleri sepetinize ekleyebilir, alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Ürünlerimiz Orjinal mi? 
Ürünlerimiz %100 orijinal olup, tüm ürünlerimiz Kıbrıs Distribütörlerinden tedarik edilmektedir.

Teslim süresi ve ürünler ne zaman elimde olur?
Siparişiniz bize ulaştıktan sonra en kısa sürede sizlere teslim edilir. Yoğunluk durumuna ve bölgeye göre 10-45 dakika arasında ürünleriniz sizlere teslim edilecektir.

Servis hizmet/ Kargo Ücreti ne kadardır?
Ürünlerimiz servis personelimiz tarafından sizlere ulaştırılır. 100TL altındaki siparişlerden 5TL servis ücreti alınırken, 100 TL üzeri siparişlerinizden ücret alınmamaktadır.

Ürün Fiyatlarını nasıl öğrenebilirim? Fiyatlar güncel mi?
Ürün fiyatlarımız güncel olup, Ürünleri arama çubuğuna yazarak veya ilgili kategoriler altında bulabilirsiniz. Ürün seçimi yaptığınızda güncel fiyat ve stok miktarı görebilirsiniz.  Ürün fiyat ve stok miktarları otomatik olarak güncellenmektedir.

Aradığım ürün stokta yok?
Ürün stok miktarları otomatik olarak güncellenmekte olup tedarik durumuna göre ürünler bitebilmektedir. Ürün resmi altında bulunan Ürün stoka girince haber ver seçeneğini seçmeniz durumunda, ürün stoka geldiğinde size sistem tarafından otomatik bilgilendirme maili gönderilecektir.

Aradığım ürün sitede yok?
Sitemizde 2500+ ürün bulunmakla birlikte aradığınız bir ürünü bulamamanız durumnda, siparişinizi tamamlarken ödeme ekranında bulunan Not bölümüne ürünü yazmanız durumunda, siparişiniz ile birlikte temin edilmeye çalışılacaktır.

Ürünleri temin edebileceğim bir yer var mı?
Mağazamın Kıbrıs Girne Çarşı da olup, ister mağazamızı gezerek seçkin ürünlerimizi inceleyebilir, arzu ederseniz online sipariş ederek evinize, işyerinize, otelinize teslim edebiliriz.

Hangi ürün önerirsiniz?
Sitemizde 2500+ ürün bulunmaktadır. Tüm ürünlerimiz herkesin farklı zevkine göre hitap edeceğinden, Ürün tavsiye sorularına cevap veremiyoruz. Anlayılınız için teşekkür ederiz.

Ürünler nereden geliyor?
Satın almış olduğunuz ürünler, direk olarak kendi depomuzdan sizlere ulaştırmaktayız. Ürün stok miktarları otomatik olarak güncel tutarak, incelediğiniz ürünün stok durumuna görebilirsiniz.

Çalışma saatlerimiz?
Mağazamız haftanın 7 günü saat 08:00 - 23:00 arası açık olmakla birlikte,
Paket servis saatlerimiz haftanın 7 günü saat 10:00 - 22:00 arası gerçekleşmektedir.

Taksitlendirme yapılıyor mu?
Şu an için 3D güvenli ödeme sistemimiz olmakla birlikte Taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Toplu alımda indirim yapılıyor mu?
Ürün fiyatları net olup güncel kampanyalarımızı takip edebilirsiniz.

Bayi satış var mı? Yüklü miktarda ürün alacağım?
Toplu alım yapan Şirketler mukayitliğine kayıt yaptırmış firmalar, 
Bayi girişi
(B2B) yaparak, Toplu alım özel fiyat ve koşullarından yararlanabilirler.